AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

Ata basketball game in vendor sold a combined total of 162 sodas and hotdogs the number of soda sold was two times the number of hotdogs sold find the number of
flowchart of how to make a tea​
Read the excerpt from The Iliad The trembling priest along the shore return'd And in the anguish of a father mourn'd Disconsolate, not daring to complain, Sile
A pharmaceutical company claims that the use of their new supplement will prevent adults from acquiring colds. The following two-way frequency table displays th
Ways how destructive relationships influence your well being as opposed to constructive relationships
Pajamas are on sale for 15% off. How much is saved on pajamas that are regularly $20.
For the function: f(x) = 21 + 2x − 5x2 Find f(3)
What is the rate of change of the function described in the table? Twelve-fifths 5 25 Over 2 25
Please help! I have no idea how to this and I have a quiz over it in two days!
Shaded area is 54 pi cm squared. Find X