chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

Drag the tiles to the correct boxes to complete the pairs. Not all tiles will be used. Match the points with their polar coordinates. HELPPPPP!!
Gluconeogenesis uses the same enzymatic reactions of glycolysis except for the?
Write the point where the linear equation 3x + 4y = 12 cuts the x-axis.​
Cody and zach are twins who are genetically identical. What type of twins are they?
Find the surface area of the composite figure. 8 cm 6 cm 7 cm 8 cm SA = 6 cm [?] cm² 9 cm 6 cm
Say’s law argues that a given ____________________ must create an equivalent ________________________ somewhere else in the economy.
during one semester, the time elaine spent doing homework or participating in extracurricular activities was 20 percent less than the time she spent attending c
DESCRIBE Hank and Tim are going on a hike. Hank is starting at an altitude of 126 feet below sea level and Tim is at an altitude 33 feet higher than Hank. The s
Question 3 (Mandatory) (2 points) Modernist poets were concerned with all of the following except: Crowded and crime filled cities. The Alienation of the indivi
Identify the indicated sum for the geometric series. S7 for 162 − 54 + 18 − 6 + .....