Seudónimo Seudónimo
  • 04-05-2017
  • Social Studies
contestada

I don't understand at all

I dont understand at all class=

Respuesta :

jeff83
jeff83 jeff83
  • 04-05-2017
I'm shure the answer is B
Answer Link
rennythakid
rennythakid rennythakid
  • 04-05-2017
I'm pretty sure it's B too
Answer Link

Otras preguntas

how is jrotc different today then 100 years ago
A package of 5 pairs of gloves costs $29.45. What is the unit price of a pair of gloves? is it $5.89per pair?
This man is considered the father of history?
__________ are found in BOTH viruses AND in living single-celled organisms, such as protozoans and bacteria.
Luis brings 79 pencils to school after he is each of his 15 classmates an equal number of pencils he will give any leftover pencils to his teacher how many penc
One brother eats 3/5and the other brother eat 3/10 of the cereal how much more does the other brother eat
Bailey got 7 bows for her birthday.She lost 1/3 of her bows at school.When she got home,she realized she only had 42 bows left.How many bows did she have before
What are the common factors of 20 25 and 40
One brother eats 3/5and the other brother eat 3/10 of the cereal how much more does the other brother eat
Which results of spanish colonization in north America had results that can be seen today?