HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

what are fused in the production of monoclonal antibodies? A. Tumour cells and T-cells B. Tumour cells and B-cells C. B-cells and T-cells D. Antibodies and ant
Aurora, a city on the Fox River, was the first town to install electric street lights. Which word or phrase is an appositive or an appositive phrase in the sent
How to write 80a^3/4 in radical form
How did roman govermebt meintain control over conqeredb territories?
Seeing the musher approach the sled dogs gamboled joyfully dance about the dogs yard with unbridled excitement
If a committee does not act on a bill, it's the same as if the bill has been voted down. a. True b. False
a condominium can be defined as a property that
A traditional practice or prescribed way to perform a ceremony is called a ____________.
who gave an historically important speech during the march on washington for jobs and freedom
Which powers are solely at the state level?