kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

halogen is most likely to react to what
HELP ME PLS Which of the following statement/s indicate the correct translation of the function f(x) = (x - 2)⁴ - 4? * a. 2 units to the right b.4 units up c. 2
Question #2 Dropdown Choose the steps in the order discussed in the lesson. Step 1: Step 2: > Step 3: < Step 4: Step 5 Input Check Accuracy Output Process
In the great gatsby, how does the theme "wealth" relate to today's world
Was there a stable food supply during the Paleolithic Era? Explain
Do you think parrot was justified in his actions
The properties of materials are defined by the _____________ of the atoms in the compound. A. All of these B. Arrangement C. Type D. Charge
Some students are conducting a comparative investigation of soil. Which step will they most likely complete as part of this investigation? Collect and observe s
A chorus has 50 singers. There are 16 altos and 10 tenors. What percent ofthe singers are altos? What percent of the singers are tenors?PLS HELP
Step 1: FastForward purchased equipment on Dec 1 for $26,000. It has an estimated useful live of 5 years. The equipment is expected to be worth about $8,000 at