ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

Describe one common critique or criticism of Utilitarianism. To what extent do you agree or disagree with this criticism?
1 5/12 + 2 2/3 + 3 1/4
5. True or false: the state governments are the only entities that can conduct business with Native American tribes.
Jaime has 8/10 of a candy bar left over. He wants to split it into 1/3 pieces. How many 1/3 pieces can he make?
HELP PLZ!! DONT GUESS OR WILL BE REPORTED! EXPLAIN PLZPolitical tensions due to religious differences are part of the overall character of the Middle East. The
in mysql, what is acceptable syntax for the select keyword? select all that apply.
write an interesting paragraph about what your best friend has taught you​
What other questions do you have about the effect of gravity ​on objects? ​
HELP ASAP GIVING BRAINLIEST!!! There are other questions, feel free to answer. 17. Kayla consumed 1800 calories on Monday. She consumed 500 more calories on Tue
Write a summary of today's Article. To write a summary, you should do these things: STEP 1: First, read the Article. STEP 2a: Find the main idea for each paragr