katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

When’s Martin Luther kings birthday
X^2-4x+3 factorize into its factors and give me answer I will giv u anda burger
In △ABC,a=13, b=21, and c=27. Find m∠A. A. 18.4 B. 31.5 C. 28.0 D. 103.0
Can someone please help me with this transformation question
A disk (radius = 2.00: mm) is attached to a high-speed drill at a dentist's office and is turning at 7.85 times 10^4 rad/s. Determine the tangential speed of a
The region between the tip and the shaft of a long bone is the ______________.
Based on the graph, which of the following statements is true? A. The number of cupcakes depends on the total price. B. The total price depends on the number of
ECONOMICS Whose controversial economic policy helped the United States out of the recession by lowering taxes in the 1980s?
Describe the position of the Insula.
How is the government ran ?