Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

5. Theresa decides to donate money to cancer research each year. Her brother, Tony, also decides to contribute. Together, they donate $1,000 per year to cancer
Why was the American economy in the 1920s suddenly in shambles?
Solve d + (-d) A. -2d B. 0 C. d D. 2d
3. Is denying people the ability to become educated an important factor in keeping a group of people oppressed?
Which deadly epidemic most devastated Mexican natives and was the subject of numerous 15th- and 16th-century primary accounts of disease?
When Coca Cola introduced Coke Zero,this was an example of a _____ strategy. A) repositioning B) product line extension C) cannibalization D) disintermediation
What if the perimeter of the table?
A ________ occurs when a person feels deprived of basic necessities such as food, clothing, and shelter.
Why is it important to use systems analysis and design methodologies when building a system? Why not just build the system in whatever way seems to be "quick an
a⋅a/\2⋅a/\3=?? I need help ASAP