Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

What are the five major cities in Africa
What can teams accomplish?
What is the unit of measure for the rate at which electricity flows?
A dress is $35.00 with 20% off.
find x PLEASE HELPPP RIGHT NOW
according to the graph what is the value of the constant in the equation below ​
There are 1600 students in a school. 47.5% of them are male. How many are female?
Summarize the first 50 years of the roman republic in two sentences.
If f(x) = 3x - 2 then what is f(10)/​
What philosopher agreed that “people don't need to have a say in who governs them”