collsaa39 collsaa39
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

SOMEONE, PLEASE HELPP ME!!!
Ten hamburger values meals cost $60.

SOMEONE PLEASE HELPP ME Ten hamburger values meals cost 60 class=

Respuesta :

achillesmichaelolive
achillesmichaelolive achillesmichaelolive
  • 04-03-2021
Each burger is 6 dollars each and 4 of them would cause 24$
Answer Link
drewfrosch159
drewfrosch159 drewfrosch159
  • 04-03-2021
The burgers are $6 bucks each and 4 times 6 is 24 it’s 24
Answer Link

Otras preguntas

Read lines 559 – 562 of Beowulf: "I served them well, / with my noble blade, as was only fitting. / Small pleasure they had in such a sword-feast, / dark thing
Which two portions of this excerpt from Mark Twain’s The Prince and The Pauper highlight the theme of wealth and luxury?
Wich section of a business plan should come first but be written last?
What was the goal of farm labor movement
The line, ". . . when I lifted my wings they only dragged me down," is an example of a A. symbol. B. metaphor. C. simile. D. pun.
Which of the following minerals is used to create countertops and flooring in its polished form?
(02.03) Read the following statement: Line segment MN is congruent to line segment OP. Which of the following is an equivalent statement? (4 points) MN overbar
Speculate, in terms of the microscopic surface irregularities, about why µk<µs, and what effect a lubricant has on the coefficient of friction.
Why is the collision theory considered to be well-established and highly reliable?
For the sentence below, determine how the word in italics is used. Is it a relative pronoun, a subordinating conjunction, or neither? The man (whose) car I bo