nicole8659 nicole8659
  • 03-02-2021
  • Business
contestada

___ is evaluating similar items to check quality and price

Respuesta :

mbatts36 mbatts36
  • 03-02-2021

Answer:

Cost?

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

PLEASE ANSWER QUICKLY: SURFACE AREA If you don't know the answer please don't guess.
un joyero vende 13 anillos de oro y 18 de plata por 9405 euros. sabiendo que el anillo de oro cuesta el triple que el de plata ¿cual es el precio de cada anillo
Ella _____________ el pelo antes de salir de casa. se peina se viste se ducha se maquilla
Calculate the energy transferred in joules when 29.5g of liquid water decreases from 14c to 0.0c
How is urbanization connected to environmental issues?
The pyramid shown has a square base that is 24 inches on each side. The slant height is 20 inches. What is the surface area of the pyramid?
________________ structure controls the physical properties of elements. Nucleus Electron A. Nucleus B. Electron
What is one criteria that must be met in order for an ecosystem to be stable
Which of the following is an example of an interest group? A.)The Senate B.)The United Nations C.)The Democratic Party D.) People for the Ethical Treatment o
Amy had $26 dollars to spend on school supplies. After buying 10 pens, she had $14.30 left. How much did each pen cost including tax?