jperez1781 jperez1781
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help Plzz!!!!!!!!!!!!!

help Plzz class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$0.27

Step-by-step explanation:

Dividing 3.78 and 14 would get you 0.27 which is the unit price per tangerine.

Answer Link
aryy48
aryy48 aryy48
  • 03-12-2020
$0.27
Is the right answer
Answer Link

Otras preguntas

Need help on this one
someone help please
Find the surface area of the triangular prism
Oliva has a job as a writer, she writes 2 new sheets of magazines for her job in 3 hours. What is the rate per hour at she writes the sheets of magazines?
Which of the following language groups is most commonly spoken throughout Central Asia? A. Chinese B. Japanese C. Turkic D. Korean
What is body composition
Complete each sentence with the correct form of the verb in parentheses. 1) Dès que Maryse ____________ses études, elle deviendra infirmière. (finir) 2)Philipp
Who was the most successful whiteperformer to popularize rock-and-rollmusic?​
genetics traits are determined by one or more
A solution that is neutral has a pH of: 1 14 0 7 10