Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

This passage from the declaration explains
1. El trapeador__ _[blank 1] la mujer. 2. La lavadora de platos__ _[blank 2] la mujer. 3. El lavamanos [blank 3] la lavadora de platos. 4. La mujer [blank 4] la
What happened during the Miocene that allowed early Miocene hominoids to emigrate from the continent of Africa to Europe and Asia?
find SP when profit loss is given​
ASAP!! What language techniques does writer Mary Shelley use to develop the character of Frankenstein?​ specifically this extract.
Is the law and order in the United States really so bad that there is no one in the city center after 9 p.m?
Large eggs weigh 1/1/2 pounds per dozen. Dawn bought eight large eggs. How much did the eggs weigh
please help PLEASE ​
Using the Addition Method, solve for y in the following system of linear equations: 4x – 2y = 6 2x + y = 7
How did listening to the dialogue in a portion of the play help you to better understand the kaufman's use of understatement and parody?