dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Some students take care of a vegetable garden. when it is time to plant in the spring, the students leave part of the garden empty in order to observe ecologica
Two sides of a right angle triangle is 5 inches each. how long is the third side
What is motion?What are 3 formulas of motion?
Who’s travels in China piqued European curiosity
How many square yards of cement are needed to create the walkway around the rectangular pool?
Find the value of x in each case. PLEASE SHOW WORK!!!
a chemist is using 376 milliliters of acid and water. if 19.2% of the solution is acid,how many milliliters of acid are there? round your answer to the nearest
What happens right after transcription ends? a. rna polymerase binds to the beginning of a gene. b. mrna detaches and moves to the ribosomes. c. the dna double
Do you think children should or should not be exposed to mass media and popular culture
What is the term for a female's first menstruation? menopause menarche andropause andrenarche cyclopause?