moamen66787
moamen66787
01-09-2020
Mathematics
contestada
Help please if u can
Respuesta :
birdgod
birdgod
01-09-2020
Answer:
Negative infinity
Step-by-step explanation:
The line points down infinitely in the graph.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 89+ )
Otras preguntas
Ms. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce mix priced at 3 packages for $1.29. What is the price of one package of spaghetti sauce mix? A) $0.32 B
pls answer. ;( hashshahaha
PLEASE HELP!!!!!!!!!!!! 1. Jessie was the kind of girl who would deliver the newspaper every day, no matter what the weather was like. Indirect characterizatio
name three commoly eaten food made by plants or animals that provide stored energy for for embryos
How many neutrons does element X have if its atomic number is 23 and its mass number is 99?
the value of y is 4 less than the quotient of x and 2
when buying lemonade mix , Cece spend $0.72 on a 6- ounce packet and $0.27 on a 3- ounce packet . Use unit rates to determine if each pair of rates is equivalen
Match these items match the items in the left column to the items in the right column 1. In 10^4, 10 is the base; it i
What will a hypothesis become if it is supported by repeated experimentation
How is President Obama using an appeal to reason, or logos, in this excerpt?For the American people can no more meet the demands of today's world by acting alon