kileesha kileesha
  • 03-07-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP, SOLVE THIS PROBLEM AND GIVE ME THE ANSWER!!!

PLEASE HELP SOLVE THIS PROBLEM AND GIVE ME THE ANSWER class=

Respuesta :

umerrex7 umerrex7
  • 03-07-2020

Answer:

11 is the answer

Step-by-step explanation: i hope so cuz my calculations gives this answer

Answer Link

Otras preguntas

The cost for n students to attend a workshop is 7n+12 dollars. What is the cost,in dollars for  students to attend?
walter buys a bus pass for 30$. everytime he rides the bus money is deducted from the value pass. he rode 12 times and 24$ was deducted from the pass. how much
Translation: how long has it been?
A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
What is the function of the bumpy pads on a Tasmanian devil paws
How and where has oil, road development, mining, dams and agriculture contributed to local economic, political, and land use issues?
What constitutional principle did the supreme court establish in the McCulloch case
How are continental volcanoes formed?
which has the least absolute value?A. 5B. 30C. -10D. -50
How would you describe the human features of a place?