cinceresutherland cinceresutherland
  • 05-02-2020
  • Mathematics
contestada

Me.real has 4 gallons of milk each gallon cost 34$ how much dose he spend on it

Respuesta :

C38406
C38406 C38406
  • 06-02-2020

Answer:

34 times 4=136

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

9,15,15,6,10,19,14,16 What is the Mean , Median , Mode and Range ?
Can someone help me find the value of x and the value of y? I need them to show their work, too.
The Congressional budget act of 1974 requires Congress
what would you use ounces,pounds,inches,foots,yards,miles,gallons,or cups for the weight of a table ?​
What is the unit rate
what is the solution set of x^2-7x+6=0
Multiple Choice: Please select the best answer ank a Read the following excerpt from Canto XXXIV of Dante's Inferno, in wwch Dante and Virgil encounter Lucifer,
complete this 5x^2+16x+11
The Chemical Factors That Determine Traits Are Called:
Please help........................................