atamm2018
atamm2018 atamm2018
  • 03-10-2018
  • Mathematics
contestada

Hey guys I’m having some trouble plz help

Hey guys Im having some trouble plz help class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2018

I'm pretty sure the answer is 5/16

Answer Link

Otras preguntas

if one tulip one daisy and two mums cost $4.20 and 2 daisies one tulip and one mum costs $3.80 and two tulips and two mums cost $4.80 how much does one tulip 3
How is Shakespeare’s Sonnet 130 a parody?
PLEASE HELP!! Juliana has created the function f(x) = 4x - 3 / 2 to represent the number of assignments he has completed, where x represents the number of weeks
Rank the types of plate boundaries according to increasing earthquake destructiveness: (a) divergent boundaries, (b) transform boundaries, (c) convergent bounda
State of pluralism in the context of nepal
Fossilized spherical eggs of dinosaurs called titanosaurid sauropods were found in Patagonia. These eggs were 15 centimeters in diameter. Find the volume of an
What does increasing marginal opportunity costs​ mean? A. Increasing the production of a good requires smaller and smaller decreases in the production of anoth
Lion represents which tropic level?
Harper earned 34.00 babysitting her neighbor. She saved $ 12.50 and spent the rest. How much did Harper spend?
Although Beth is pursuing a career in public relations, she finds human resource management to be interesting and significant. When pursuing a position as a man